URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE Jest 566 produktów.


Zaopatrzenie gastronomii to nasza specjalność. Cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe urządzenia do obróbki mięsa oraz żywności. Nasza bogata oferta sprzętu gastronomicznego sprosta oczekiwaniom profesjonalistów zajmujących się przetwarzaniem oraz produkcją żywności. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, chętnie pomożemy w wyborze idealnego dla Ciebie i Twojej branży urządzenia.

Dostarczamy urządzenia zgodne z obowiązującymi normami unijnymi, posiadającymi atest sanepidu, instrukcję obsługi w języku polskim oraz deklarację CE. Wyspecjalizowana kadra inżynierska, doświadczeni mechanicy, elektrycy służą pomocą techniczną w zakresie doboru urządzenia i prawidłowej obsługi.

Magazyn części zamiennych, jest gwarancją sprawnego funkcjonowania serwisu.

Zainwestuj w przyszłość swojego zakładu! Kupuj od sprawdzonych dostawców!

Profesjonalne wyposażenie masarni i zakładu mięsnego.

Masarnie i zakłady mięsne to jedne z wielu branż, które wymagają profesjonalnego wyposażenia. Żeby szybko i sprawnie się tym zając, proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty. Technologies for All to specjalistyczny sklep internetowy, dzięki któremu w szybki i tani sposób zaopatrzysz zakłady gastronomiczne, masarnie czy zakłady mięsne i rzeźnie. Dzięki prostej i kompaktowej witrynie wyposażysz się w potrzebne sprzęty w jednym miejscu. My zajmiemy się szybką dostawą oraz gwarancją jakości naszych urządzeń.

Wyposażenie masarnii

Zakład mięsny to miejsce, w którym codziennie obrabia się setki kilogramów mięsa. Wiąże się to zarówno z czasem jak i energią, którą w to wkładamy. Naprzeciw pytaniom, możemy na wstępie zaproponować kilka rozwiązań, które ułatwią nam ciężką pracę. Czym byłby zakład mięsny bez profesjonalnej maszynki do mięsa. To chyba pierwsze urządzenie, jakie powinno mieć swoje miejsce na roboczym stole. Zaraz za słynnym wilkiem, drugim w kolejności urządzeniem, powinny być mięsne kutry. One również znajdują się w naszej ofercie, stworzone z wysokiej jakości materiałów. Poszukujesz nadziewarek lub masownic? Wejdź w jedną z zakładek na stronie i wybierz swojego faworyta. Nie zapominamy również o krajalnicach do mięs. Te urządzenie zastępują ludzkie ręce, przyśpieszając etap krojenia, różnego rodzaju wędlin.

Najlepsza jakość w najniższej cenie.

Jak widać nasza oferta jest bardzo rozbudowana i różnorodna. Mogą Państwo znaleźć urządzenia do produkcji, obróbki a także przetwarzania żywności. Nie możemy ukryć faktu, że nasze produkty są wyprodukowane zgodnie z Europejskimi normami i są w posiadaniu niezbędnych deklaracji. Ponadto, cechują się wysoką wytrzymałością oraz profesjonalnym wykonaniem. Wytworzone ze stali wysokogatunkowej i nierdzewnej. Proste w obsłudze, stabilne i solidne niezbędne w każdym zakładzie a co ważne proste w zachowaniu czystości. Nasze produkty posiadają najważniejsze cechy sprzętów gastronomicznych, wystarczy przetestować je samemu.